Oliwia Pakuła z Victorii Stalowa Wola mistrzynią Polski U-20!

Grzegorz Lipiec
Oliwia Pakuła z Victorii Stalowa Wola zdobyła złoty medal w biegu na 800 metrów podczas Mistrzostw Polski U-20 w Lekkiej Atletyce w Suwałkach. PZLA
W sobotnim finałowym biegu na 800 metrów Oliwia Pakuła z Victorii Stalowa Wola zajęła pierwsze miejsce, a jej klubowa koleżanka Angelika Sarna była trzecia.

Podczas sobotniego finałowego biegu na 800 metrów kobiet w czasie Mistrzostw Polski U-20 w Lekkiej Atletyce w Suwałkach, Victoria Stalowa Wola pokazała swoją moc. Złoty medal zgarnęła Oliwia Pakuła z czasem 2:11.19. Jej klubowa koleżanka Angelika Sarna była trzecia z czasem - 2:12.48. Na drugim stopniu podium stanęła Oliwia Olszok z MKS-MOSM Bytom - 2:12.22. To nie koniec nadziei medalowych Victorii. W niedzielę pobiegnie sztafeta 4x400 metrów z Angeliką o Oliwią w składzie.