Oliwia Pakuła z Victorii Stalowa Wola wywalczyła srebrny medal w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski młodzików

/ARKA/
Oliwia Pakuła z Victorii Stalowa Wola zdobyła srebrny medal w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski młodzików. Arkadiusz Kielar
Oliwia Pakuła z Victorii Stalowa Wola zdobyła srebrny medal lekkoatletycznych mistrzostw Polski młodzików w Słubicach w biegu na 600 metrów, z czasem 1.36,37. To jej rekord życiowy na tym dystansie. Triumfowała Klaudia Owczarek z Jedynki Bartoszyce (1.36,26).

- Oliwia odniosła wspaniały sukces, a dla naszego klubu to kolejny medal w tym roku - cieszy się Stanisław Anioł, prezes Victorii.

W Słubicach pozostali nasi zawodnicy zajmowali miejsca poza podium. Między innymi w biegu na 1000 metrów szósta była Marcelina Serafin ze Stali Nowa Dęba - 3.19,98, w biegu na 3000 metrów dziewiąta Bogna Grębowiec (Victoria) - 16.59,57, w rzucie młotem siódma Wiktoria Wojtala (Victoria) - 42,05.