Ostre strzelanie w Rzeszowie. Piłkarze Siarki Tarnobrzeg nadal bez porażki

/PISZ/
Gol Daniela Beszczyńskiego (z piką) uratował piłkarzy Siarki Tarnobrzeg od porażki w Rzeszowie. Marcin Radzimowski
W rozegranym w sobotę sparingowym meczu piłkarskim drugoligowych drużyn Stal Rzeszów zremisowała z Siarką Tarnobrzeg 3:3 (2:0), Górecki 12, Persona 40, 70 - Truszkowski 55, Wolan 73, D. Beszczyński 88.

Na 17 minut przed zakończeniem meczu rzeszowianie prowadzili 3:1, ale finisz "Siarkowców" by imponujący. W naszym zespole po kontuzji zagrali Bartosz Madeja i Mateusz Janiec. W 42 minucie piłkarze Siarki bliscy byli zdobycia pierwszego gola, ale bramkarz gospodarzy były golkiper Stali Stalowa Wola Tomasz Wietecha obronił rzut karny wykonywany przez Marcina Truszkowskiego. Napastnik Siarki zrehabilitował się jednak na początku drugiej połowy zdobywając gola.
Warto dodać, że był to ósmy bez porażki sparing drużyny Siarki.

Szerzej i meczu w Rzeszowie w poniedziałkowym Echu Sportowym.