Pewna wygrana tenisistek stołowych Zamku Tarnobrzeg

/DASZ/
Czeszka Renata Strbikova odniosła w Brzózie Królewskiej pewne zwycięstwo.
Czeszka Renata Strbikova odniosła w Brzózie Królewskiej pewne zwycięstwo. Grzegorz Lipiec
Nie w Tarnobrzegu, ale w Brzozie Królewskiej zainaugurowały drugą rundę rozgrywek ekstraklasy tenisistki stołowe Zamku Tarnobrzeg, które bez najmniejszych kłopotów pokonały najsłabszy zespół rozgrywek.

ZAMEK TARNOBRZEG - Spójnia Warszawa 3:0.
Wyniki gier: Wang Yixiao - Małgorzata Kowalska 3:0 (11:1, 11:3, 11:9), Kinga Stefańska - Katarzyna Nowocin 3:0 (11:4, 11:7, 11:6), Renata Stribikova - Alicja Leśniak 3:0 (11:6, 11:4, 11:5).

Po dwóch latach przerwy tenisistki stołowe Zamku Tarnobrzeg znów zagrały w Brzózie Królewskiej i był to bardzo dobry pomysł, bowiem, mecz obejrzało kilkuset kibiców.

W pierwszej grze meczu Chinka Wang Yiaxio nie miała najmniejszych problemów ze swoją rywalką, którą w dwóch pierwszych setach rozgromiła, ale w trzeciej partii zlitowała się nad warszawianką dzięki czemu widzowie mogli obejrzeć trochę wyrównanej gry.

Dużo więcej emocjonującej gry było w pojedynku Kingi Stefańskiej z Katarzyna Nowocin. Kapitan naszej drużyny jak to ma w swoim stylu zaprezentowała wiele efektownych wymian nagradzanych rzęsistymi oklaskami przez kibiców z Brzózy Królewskiej i okolic. Dzieła dopełniła Czeszka Renata Strbikova, która z uśmiechem na ustach wypunktowała rywalkę. Dziś nasz zespół rozegra kolejny mecz ekstraklasy, tym razem ze Stellą Gniezno. Spotkanie to na prośbę zespołu z Gniezna rozegrane zostanie w Drzonkowie.

W innych meczach: KU AZS UE Wrocław - MKSTS DWSPiT Polkowice 3:1, AZS PWSIP Wałkuscy Łomża - Warmai Zamer Lidzbark Warmiński 3:1, KU AZS AJD Częstochowa - Wanzl Scania Nadarzyn 2:3, SKTS Sochaczew - Stella Gniezno - przełożony na 20 stycznia.
1. ZAMEK 10 20 30:11
2. Nadarzyn 10 14 26:15
3. Częstochowa 10 12 24:17
4. Polkowice 10 12 23:17
5. Sochaczew 9 12 20:16
6. Wrocław 10 12 22:18
7. Warmia 10 8 18:21
8. Stella 9 4 12:22