mko
Piast Gliwice - BATE Borysów. Transmisja na żywo. Zobacz gdzie obejrzeć.
Piast Gliwice - BATE Borysów. Transmisja na żywo. Zobacz gdzie obejrzeć. pixabay.com
Mecz Piast Gliwice - BATE Borysów już w środę, 17 lipca, o godzinie 20. To spotkanie w ramach pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów sezonu 2019/2020. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję spotkania.
  • Mecz: Piast Gliwice - BATE Borysów
  • Rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA
  • Data: Środa, 17 lipca
  • Godzina: 20
  • Transmisja: Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Premium
  • Transmisja online: Ipla.tv, NC Plus Go.

Przed tygodniem Piast sprawił niespodziankę

W dwumeczu Piasta Gliwice z BATE Borysów zdecydowanym faworytem byli Białorusini. Dlatego ich ubiegłotygodniowy remis na trudnym terenie był dla kibiców sporą niespodzianką. Już w 36 minucie piłkarze Piasta Gliwice niespodziewanie objęli prowadzenie po bramce Piotra Parzyszka, który wykorzystał niefortunną interwencję bramkarza gospodarzy Antona Cziczkana. Białorusini wyrównali w 64 minucie, kiedy Igor Stasiewicz zagrał płaską piłkę z linii końcowej. Polacy byli zaskoczeni, kiedy Stanisław Dragun zamknął akcję, wyrównując na 1:1.

Trener Fornalik jest dobrej myśli

- Nasze nastroje nie były zbyt mocno naruszone przed tym meczem. Natomiast dobra gra i zasłużona wygrana tylko polepszyła atmosferę w drużynie. Teraz naszym celem nadrzędnym jest wygrać jutrzejszy mecz z Piastem Gliwice - powiedział trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik dla oficjalnej strony klubowej Piasta Gliwice piast-gliwice.eu

Piast Gliwice - BATE Borysów. Transmisja TV online

Mecz Piast Gliwice - BATE Borysów można obejrzeć na kanale Super Polsat (za darmo w telewizji naziemnej przez dekodery DVB-T), Polsacie Sport oraz Polsacie Sport Premium. Początek transmisji o godzinie 20.

Źródło: vivi24