Pierwsza porażka piłkarzy Stali Nowa Dęba

/ARKA/
Piłkarze Stali Nowa Dęba (z numerem 10 Mateusz Urbaniak, z lewej Wojciech Dudek) doznali pierwszej porażki w tym sezonie w czwartej lidze podkarpackiej. Ulegli Pogoni w Leżajsku 1:3. Arkadiusz Kielar
Piłkarze Stali Nowa Dęba ponieśli pierwszą w tym sezonie porażkę w czwartej lidze podkarpackiej. Podopieczni trenera Daniela Młynarczyka przegrali z Pogonią w Leżajsku 1:3 (1:0).

W Leżajsku spotkał się dotychczasowy wicelider tabeli, Stal, z liderem, Pogonią. Zaczęło się bardzo dobrze dla gości, którzy pierwsi zdobyli bramkę. W 15 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę z bliska wpakował do bramki Paweł Wydro. Niestety, po zmianie stron rywale odpowiedzieli trzema golami.

W meczach innych naszych czwartoligowców Kantor Turbia zremisował z Resovią II Rzeszów 2:2, do przerwy wygrywając 2:0. Natomiast Sokół Nisko przegrał z Orłem w Przeworsku 2:3 (0:2).

Szczegóły w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.