18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Pierwszy na świecie projekt charytatywny ze sportowcami sylwetkowymi. Dagmara Dominiczak z Sandomierza ambasadorką akcji. Zobaczcie zdjęcia

Redakcja Warszawa
Udostępnij:
„Ratując jedno zwierzę nie zmienimy świata, ale dla tego zwierzęcia zmieni się cały świat” – pod tym hasłem rozpoczęła się akcja promocyjna i sprzedaż kalendarzy oraz albumów ze sportowcami sylwetkowymi, którego celem jest zebranie pieniędzy na potrzeby Schroniska „Pegasus”. W wyjątkowej sesji zdjęciowej uczestniczyła między innymi Dagmara Dominiczak, gwiazda fitness z Sandomierza. Jest ona ambasadorką tej akcji.

Jest to pierwszy na świecie projekt i sesja zdjęciowa łącząca sportowców sylwetkowych z różnych federacji m.in. IFBB, NPC, Musclemania.

„Pegasus” jest najstarszym w Polsce schroniskiem dla zwierząt gospodarskich. Tutaj znalazła swój dom ponad setka koni skrzywdzonych przez człowieka. Schronisko nie otrzymuje żadnego dofinansowania ze skarbu państwa. Działa tylko i wyłącznie dzięki darczyńcom. Koszt miesięcznego utrzymania zwierząt to ok. 100.000 złotych.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Darek Skraba, prezes zarządu ad i media Group oraz sportowiec (ubiegłoroczny wicemistrz świata i wicemistrz Europy w kategorii Fit Model).

W ramach projektu „Siła i Równowaga” w sierpniu tego roku została zorganizowana sesja zdjęciowa w Schronisku Pegasus, której tematem było ukazuje piękna konia i piękna wysportowanego ciała w wysublimowanej nagości. W projekcie wzięło udział 23 sportowców z branży fitness. Autorem zdjęć jest Kemuel Valdes – fotograf z Miami, specjalizujący się w fotografii body & fitness.

W ramach projektu został zrealizowany również film o stadzie koni niewidomych. Kalendarze w wersji damskiej i męskie oraz albumy można zakupić na stronie www.silairownowaga.pl. Całkowity przychód ze sprzedaży zostanie przekazany dla Fundacji Instytut Empatii opiekującej się Schroniskiem „Pegasus”

Na rzecz akcji zostały również nagrane podcasty „Siła i Równowaga”, które można wysłuchać na Spotify, Podchaser i Amazon Music.

Wideo

Dodaj ogłoszenie