Piłkarska stalowowolska klasa B: Przerwane mecze

/ARKA/, /DASZ/
Piłkarze Sanu Stalowa Wola dobrze spisują się w rozgrywkach klasy B. Teraz mogą cieszyć się z wygranej z LZS Wydrza. Arkadiusz Kielar
W stalowowolskiej klasie B nie wszystkie mecze zakończyły się w regulaminowym czasie, kilka z nich zostało przedwcześnie przerwanych.

Spotkanie LZS Majdan Zbydniowski - Huragan Zdziechowice zostało przerwane w 48 minucie przy stanie 1:2 gdy jeden z piłkarzy gospodarzy naruszył nietykalność arbitra.

GRUPA 1: LZS Krzątka - Błękitni Komorów 4:1, Łęg Kopcie - Junior Zakrzów Tarnobrzeg 2:1, Koniczynka Ocice Tarnobrzeg - Wisła Baranów Sandomierski 3:1, Kolejarz Knapy - Lasowiak Wola Baranowska 1:2, Płomień Chmielów - Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 4:2, LZS Cygany - Ceramika Hadykówka 1:4. Pauzował LZS Tarnowska Wola.

GRUPA 2: San Rozwadów Stalowa Wola - LZS Wydrza 3:0, Płomień Trześń - WKS Zabrnie 2:4, Emaus Gorzyce - LZS Wola Rzeczycka 0:3, Jagiełło Pilchów - Samtel Zbydniów - mecz zakończył się w 10 minucie z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy, LZS Majdan Zbydniowski - Huragan Zdziechowice - mecz został przerwany w 48 minucie przy stanie 1:2, gdy jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra; KS Żupawa - LZS Kotowa Wola 0:3. Pauzował Radosan Radomyśl.

GRUPA 3: WKS Kurzyna - KS Majdan Łętowski 0:2, Grabniak Hucisko - SKS Racławice 1:1, Milenium Bieliny - Czarni Sójkowa - mecz odwołany; Jutrzenka Kopki - Tanew Wólka Tanewska - mecz nie odbył się z powodu braku aktualnych kart zdrowia gości; KS Jarocin - Orzeł Glinianka - mecz przerwany w 56 minucie przy stanie 5:0 dla Jarocina z powodu zdekompletowana drużyny gości. Pauzowała Jaruga Bieliniec.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.