Piłkarska stalowowolska klasa B: Wygrywali w ośmiu!

/STAN/
Grający w stalowowolskiej klasie B piłkarze Sokoła II Nisko pokonali Milenium Bieliny 6:1. Marcin Radzimowski
W piłkarskiej stalowowolskiej klasie B Junior Zakrzów przyjechał do Komorowa w ósemkę i mimo to wygrywał 2:0! Ale po dwóch czerwonych kartkach dla gości sędzia zakończył mecz z powodu zdekompletowania składu drużyny z Zakrzowa. Prezes Juniora, Tomasz Kosior, zapowiada protest, nie zgadzał się z decyzjami arbitrami odnośnie kartek dla zawodników jego zespołu.

Wyniki, grupa 5: Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - LZS Tarnowska Wola 1:3, Wisła Baranów Sandomierski - Ceramika Hadykówka 2:3, Korona Bojanów - KS Żupawa 2:1, Błękitni Komorów - Junior Zakrzów - zakończony w 70 minucie, Lasowiak Wola Baranowska - Transdźwig Stale 0:1, LZS Krzątka - Płomień Chmielów 3:0, Łęg Kopcie - LZS Cygany 2:2.

Grupa 6: Płomień Trześń - Radosan Radomyśl 5:1, WKS Zabrnie - LZS Majdan Zbydniowski 7:1, Zbydniowianka Zbydniów - LZS Wola Rzeczycka 2:2, Jagiełło Pilchów - Termopol Żabno 2:4, Kantor II Turbia - Huragan Zdziechowice 2:1, Emaus Gorzyce - LZS Furmany 3:0 walkower.

Grupa 7: WKS Kurzyna - Orzeł Glinianka 0:8, Grabniak Hucisko - Jaruga Bieliniec 5:2, Czarni Sójkowa - Tanew Wólka Tanewska - zakończony w 35 minucie przy stanie 2:1 z powodu zdekompletowania składu gości, Jutrzenka Kopki - KS Majdan Łętowski 2:3, Sokół II Nisko - Milenium Bieliny 6:1, KS Koziarnia - Retman Ulanów 1:3, Sparta II Groble - Orzeł II Rudnik 5:1.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.