Piłkarze Kantoru Turbia nie zawiedli

/ARKA/
Igor Łuc i jego koledzy z Kantoru Turbia nie zawiedli, pokonali u siebie Czuwaj Przemyśl. Marcin Radzimowski
Czwartoligowi piłkarze Kantoru Turbia wzorowo wywiązali się z roli faworytów w spotkaniu na własnym stadionie z Czuwajem Przemyśl. Nasz zespół wygrał 3:0 (0:0).

Bramki w Turbi padały po przerwie. W 65 minucie Damian Juda uderzył celnie z 8 metrów, a już dwie minuty później wynik podwyższył Piotr Sojecki, trafiając do pustej bramki po akcji z Michałem Serafinem. Wynik meczu ustalił Juda, przymierzając z pola karnego.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.