Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Olimpią Zambrów

/ARKA/
Trener Stali Stalowa Wola, Paweł Wtorek (z lewej, obok Dawid Komada) i jego podopieczni musieli pogodzić się z porażką z Olimpią Zambrów. Marcin Radzimowski
Nie powiodło się drugoligowym piłkarzom Stali Stalowa Wola, którzy przegrali na stadionie w Łomży z beniaminkiem, Olimpią Zambrów 0:1 (0:1). Jedyną bramkę w meczu zdobył Przemysław Jastrzębski w 37 minucie.

Szkoda tej porażki, bo rywale byli w zasięgu "Stalówki", wspieranej w Łomży przez liczną grupę swoich kibiców.

- To był mecz walki - mówi Artur Lebioda, drugi trener Stali. - Dostaliśmy bramkę w 37 minucie, próbowaliśmy to odrobić, ale się nie udało. Zespół przeciwnika był w naszym zasięgu, wszyscy są w zespole wkurzeni na siebie.

Stal grała w składzie: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor, Majowicz (55 Komada Ż), Reiman Ż, Argasiński, Łanucha Ż, Sikorski (55 Juda), Fabianowski.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.