Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali z KSZO (zdjęcia)

/ARKA/
Piłkarze Stali Stalowa Wola (z lewej Patryk Walasek) zremisowali w sparingu z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rafał Soboń
Nasz drugoligowy zespół zremisował w meczu kontrolnym z pierwszoligowcem na wyjeździe 1:1, bramki: Radawiec 20 dla Stali, Kanarski 70 dla KSZO.

Stal: Socha - Demusiak, Wieprzęć, Drozd, Walasek - Turczyn, Rosłoń, Skórski, Radawiec, Gilar - Gęśla oraz Getinger, Strzębski, Myszka, Witek, Horajecki, Piątkowski.

Przy okazji sparingu w Ostrowcu działacze piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli "dopięli" szczegóły przejścia do Stali napastnika Wojciecha Białka, który ostatnio grał w KSZO, w grę wchodziły niewielkie pieniądze dla ostrowieckiego klubu. Białek podpisał oficjalnie umowę ze "Stalówką" na półtora roku, na taki sam termin z Lecha Poznań wypożyczony został Patryk Walasek, który też już złożył swój podpis na umowie ze Stalą. W Ostrowcu zabrakło wśród gości między innymi bramkarza Bartłomieja Dydy, który narzeka na uraz, a trener Sławomir Adamus był niezadowolony z postawy swoich zawodników, którzy weszli na boisko w drugiej połowie. Tłumaczył, że nie zaprezentowali tego, czego od nich oczekiwał.

W sparingu czwartoligowego Sokoła Nisko z trzecioligową Unią w Nowej Sarzynie (Unia wygrała 2:1) zagrał w niżańskim zespole napastnik "Stalówki", Damian Paprocki i zaliczył asystę przy golu, którego strzelił Grzegorz Woźniak w 80 minucie. Trener "Sokołów", Artur Lebioda, zapowiada, że z zawodnikiem prowadzone będą rozmowy w sprawie jego przejścia do Niska. Z kolei w Unii wystąpił inny "stalowiec", Łukasz Stręciwilk, który zapisał na swoim koncie bramkę w 20 minucie, a drugą strzelił dla nowosarzynian w 65 minucie inny wychowanek "Stalówki", Tomasz Telka, który ostatnio grał w Górnovii Górno.

Szczegóły w czwartkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.