Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali z Wisłą Puławy (zdjęcia)

/ARKA/
Tak bramkę strzelił dla Stali Stalowa Wola w meczu z Wisłą Puławy Wojciech Reiman. Grzegorz Sobieraj
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola zremisowali na własnym boisku z Wisłą Puławy 1:1 (1:0). Obie bramki padły po strzałach z rzutów karnych, dla gospodarzy gola zdobył Wojciech Reiman w 38 minucie, a dla gości Konrad Nowak w 69 minucie.

Stal: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor, Majowicz, Reiman Ż, Argasiński, Łanucha Ż, Mikołajczak Ż, Juda.
Wisła: Penkovets - Gawrysiak, Budzyński Ż, Pielach Ż, Kwiatkowski, Jabkowski, Maksymiuk Ż, Wiącek Ż, Nowak, Litwiniuk Ż, Martuś.
Zmiany: Stal: bez zmian; Wisła: 64' Charzewski za Litwiniuka, 64' Niezgoda za Jabkowskiego, 64' Nowosielski za Martusia.

Oba rzuty karne sędzia Robert Marciniak z Krakowa podyktował za zagrania ręką w "szesnastce", w Wiśle pechowcem okazał się Przemysław Kwiatkowski, a w Stalówce - Mateusz Kantor. Spotkanie w Stalowej Woli obserwował między innymi szkoleniowiec Stali Mielec, Włodzimierz Gąsior.

Paweł Wtorek, trener Stali Stalowa Wola: - Myślę że dla kibiców to było widowisko dość ciekawe, akcja za akcję, kibice to lubią. Jestem chłopakom wdzięczny że walczyli do ostatniej minuty o trzy punkty. Widać że pokazali serce i mimo wszystko na miarę swoich możliwości zagrali, przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać. Wojciech Fabianowski nie zagrał z powodu kontuzji. Było powiedziane w Lublinie (o możliwej rezygnacji trenera Stali - przyp. ARKA) że tak się stanie przy trzeciej naszej porażce, więc pracujemy dalej i przygotowujemy się do następnego meczu.