PKO BP Ekstraklasa. Udany powrót tarnobrzeżanina, Jacka Zielińskiego, na ławkę trenerską. Jego Cracovia pokonała 1:0 Raków Częstochowa

DW
Polska Press
W poniedziałek tarnobrzeżanin, Jacek Zieliński, powrócił na ławkę trenerską. Jego Cracovia pokonała w meczu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy Raków Częstochowa 1:0.

Jacek Zieliński to trener pochodzący z Tarnobrzega, który przed kilkunastoma dniami powrócił do trenowania po około dwóch latach przerwy. Zdobywca między innymi mistrzostwa Polski z Lechem Poznań w 2010 roku objął ekstraklasową Cracovię.

Jego zespół pokonał 1:0 w 15. kolejce rozgrywek Raków Częstochowa, a jedynego gola strzelił w 69. minucie Otar Kakabadze.

W innym poniedziałkowym meczu Radomiak Radom pokonał 2:0 na wyjeździe Zagłębie Lubin. Gole strzelili: Raphael Rossi w 15. minucie gry oraz Karol Angielski w minucie 27.