Po pięknej walce koszykarze Jeziora Tarnobrzeg przegrali w Radomiu (zdjęcia)

/DASZ/
Christopher Long był w Radomiu najskuteczniejszym koszykarzem drużyny z Tarnobrzega. Marcin Radzimowski
W meczu piątej kolejki Tauron Basket ligi Rosa Radom pokonała Jezioro Tarnobrzeg 91:85 (22:21, 21:17, 16:6, 19:34).

Na kilka minut przed zakończeniem spotkania goście przegrywali różnicą 15 punktów, a mimo to zdołali doprowadzić do dogrywki. W niej górą byli gospodarze.

Najwięcej punktów dla "Jeziorowców" zdobyli: Christopher Long - 24, Daniel Wall 21 oraz Matti Addison - 18.
Szeroka relacja z meczu w Radomiu w poniedziałkowym Echu Sportowym.