Porażka koszykarzy Siarki Jezioro Tarnobrzeg we Wrocławiu

/DASZ/
Johanton Tiller (z piłką) nie dotrwał do zakończenia meczu we Wrocławiu, spadł przedwcześnie za pięć przewinień. Marcin Radzimowski
W meczu Tauron Basket Ligi Śląsk Wrocław pokonał Siarkę Jezioro Tarnobrzeg 90:80 (24:18, 32:13, 18:26, 16:23).

Mimo porażki koszykarze z Tarnobrzega zasłużyli na wiele ciepłych słów. W czwartej kwarcie, kiedy nasz zespół grał już bez Przemysława Karnowskiego oraz Johantona Tillera przewaga wrocławian zmalała na dwie minuty przed zakończeniem meczu do pięciu punktów. Finisz należał jednak do gospodarzy. W naszym zespole najskuteczniejszym zawodnikiem był Nicchaeus Doaks, który zdobył 24 punkty.

Sezon 2011/2012 koszykarze Siarki Jezioro zakończą w najbliższą sobotę 14 kwietnia wyjazdowym meczem z AZS Politechnika Warszawska.