Porażka piłkarzy Siarki Tarnobrzeg na zakończenie sezonu

/DASZ/
Pilkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali ostatni mecz sezonu.
Pilkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali ostatni mecz sezonu. G. Lipiec
W meczu ostatniej kolejki trzeciej ligi piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg przegrała z Avią Świdnik 1:2 (0:1).

Gola dla tarnobrzeskiej drużyny zdobył w 82 min Roman Bobak, dla Avii bramki strzelili: Damian Rustecki w 36 i Łukasz Kamiński w 76 min.

Więcej z gry mieli w tym meczu "Siarkowcy", którzy w pierwszej połowie wykonywali aż 10 rzutów rożnych, ale niewiele z nich wynikało. Gospodarze mieli olbrzymią szansę na zremisowanie tego spotkania, ale w 88 minucie stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Janusz Hynowski.