Porażka "Siarkowców" w meczu ze Stalą Rzeszów (zdjęcia, video)

/gli/
Tomasz Ciesielski, obrońca Siarki Tarnobrzeg nie zaliczy sobotniego meczu ze Stalą Rzeszów do udanych. Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu drugiej ligi, grupy wschodniej piłki nożnej pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Stalą Rzeszów, podopieczni Artura Kupca musieli uznać wyższość gości. Stal wygrała 1:0.

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla rzeszowian, Ernest Szela, który w 72 minucie meczu wykazał się sprytem w zamieszaniu podbramkowym. W 70 minucie rzut karny wykonywany przez Jarosława Piątkowskiego obronił golkiper gości, Tomasz Wietecha.

Więcej o spotkaniu przeczytają Państwo w poniedziałkowym sportowym dodatku do "Echa Dnia".