Remis i porażka kadry Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej z Małopolską

Piotr Szpak
.
. Internet
Na sztucznej trawie stadionu Garbarni Kraków odbyły się drugie jesienne mecze grupowe młodzieżowych pucharów na szczeblu makroregionu (roczniki 2003 i 2004),w których zmierzyły się drużyny Małopolskiego oraz Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

W Pucharze imienia Włodzimierza Smolarka rywalizują drużyny złożone z zawodników urodzonych w 2003 roku. Drużyna Podkarpacia wywalczyła cenny punkt remisując z Małopolską, mimo, że po pierwszej połowy nasz zespół przegrywał. Zupełnie inna sytuacja miała miejsce w meczu drużyn złożonych z zawodników urodzonych w 2004 roku, które uczestniczą w rozgrywkach o puchar prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszarda Niemca. Po pierwszej połowie Podkarpacie wygrywało, by ostatecznie zejść z boiska pokonane.

Puchar PZPN imienia Włodzimierza Smolarka (rocznik 2003), wyniki: Małopolski ZPN - Podkarpacki ZPN 2:2 (1:0), Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN 0:2 (0:1).
1. Lubelski ZPN264-0
2. Małopolski ZPN2411-3
3. Podkarpacki ZPN212-4
4. Świętokrzyski ZPN2 01-11
1.-2. awans

Puchar Prezesa MZPN - Ryszarda Niemca (rocznik 2004):
Małopolski ZPN – Podkarpacki ZPN 2:1 (0:1), Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN 1:1 (0:0).
1. Małopolski ZPN264-2
2. Podkarpacki ZPN233-2
3. Lubelski ZPN211-3
4. Świętokrzyski ZPN212-3