Rzecznik WOŚP: chcemy przekroczyć magiczną granicę miliarda...

  Rzecznik WOŚP: chcemy przekroczyć magiczną granicę miliarda złotych

  q

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  ©Szymon Starnawski /Polska Press

  Przez 27 lat zebraliśmy ponad 950 milionów złotych i mamy nadzieję, że w tym roku uda się nam przekroczyć magiczną granicę miliarda złotych – powiedział w programie Onet Rano Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  ©Szymon Starnawski /Polska Press

  Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w programie "Onet Rano" wypowiedział się m.in. na temat poprzednich finałów i zaufania, jakim społeczeństwo darzy samą fundację.

  - Przez 27 lat zebraliśmy ponad 950 milionów złotych i mamy nadzieję, że w tym roku uda się nam przekroczyć magiczną granicę miliarda złotych przekazanych w formie sprzętu medycznego. Doskonale wiemy, gdzie te urządzenia są i jaką rolę odgrywają – powiedział Dobies. - To są namacalne efekty i konkrety, którymi zawsze odpowiadamy w sytuacji, kiedy ktoś próbuje podważyć sens WOŚP – dodał.

  - Kilka tygodni temu ogłaszaliśmy wyniki badań opinii społecznej, których przeprowadzenie zleciliśmy profesjonalnej firmie audytorskiej. Okazało się, że blisko 85 proc. polaków nieustannie ufa WOŚP. Cieszymy się największym zaufaniem spośród wszystkich instytucji życia społecznego w Polsce. To największy skarb, który udało się nam wypracować, konsekwentnie prowadząc działalność i rozliczając się z każdej złotówki – stwierdził rzecznik prasowy WOŚP.
  Źródło: Onet

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo