Sensacje w piłkarskim Pucharze Polski podokręgu Stalowa Wola (zdjęcia)

/DASZ/
Na tarnobrzeskim Zwierzyńcu rezerwy Siarki uległy Tłokom Gorzyce.
Na tarnobrzeskim Zwierzyńcu rezerwy Siarki uległy Tłokom Gorzyce. Marcin Radzimowski
Minuty zabrakło w Żabnie, a 30 sekund w Przędzelu do wykonywania rzutów karnych i wyłonienia w taki sposób zwycięzców meczów trzeciej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola.

Termopol Żabno - Sanna Zaklików 4:3 (1:1, 2:2).
Łepski 34, 119, Chmielowiec 82, 117 - Zmysłowski 14, Kozłowski 74, 113
Termopol: Bierut (115 Kusiński) - Wianecki, Łepski, Bochniak, Bartochowski - Rupart (117 Zieliński), Chmielowiec, Jarosz, Oskroba (33 Środek) - Nowiński (46 Krawiec), M. Pęzioł.
Sanna: Nowiński - Piech, Pawłowski, Koczwara, Szkutnik - Skoczyński, Odrzywolski, Baran, Kozłowski - Zmysłowski (K. Konierzyński), Witek (46 Konierzyński).
Sędziował: Ryszard Bogacz z Tarnobrzega. Widzów 100.

Mecz był niezwykle emocjonujący. Na trzy minuty przed końcem dogrywki miejscowi przegrywali 2:3, ale wtedy wyrównał Chmielowiec i wydawało się, że dojdzie do rzutów karnych. Minutę przed końcem pięknym strzałem w okienko z rzutu wolnego wykonywanego z odległości 25 metrów popisał się Łepski. Mimo porażki goście zasłużyli na brawa.

Polonia Przędzel - Olimpia Pysznica 3:2 (0:0).
Tabor 90, Kluk 95, 120 - Błażejowicz 60, Orliński 97.
Występująca w klasie A Polonia zaimponowała ambicją i przy sporej dozie szczęścia wyeliminowała lidera klasy okręgowej W drużynie gości zagrało kilku rezerwowych, ale w żaden sposób nie umniejsza to sukcesu gospodarzy.

Siarka II Tarnobrzeg - Tłoki Gorzyce 0:3 (0:2).
Brzyski 15, Korzonek 20, Ziółkowski 78.
Gorzyczanie potwierdzili, że przy pełnej koncentracji zespół ten stać na wiele. Wygrać z rezerwami Siarki, nawet jeśli grają bez wzmocnień zawodnikami z pierwszej drużyny nie jest takie łatwe.
Jeziorak Chwałowice - LZS Zdziary 8:2 (3:1), K. Fietko 3, Gardy 2, Czerpak 2, M. Kurkiewicz - Paprocki 2.

Sokół Kamień - Unia Nowa Sarzyna 1:6 (0:3).
Micek dla gospodarzy.
Pozostałe spotkania trzeciej rundy PP: Wisan Skopanie - Sokół Nisko, Rotunda Krzeszów - Stal Nowa Dęba, Wielowieś Tarnobrzeg - Mokrzyszów Tarnobrzeg odbędą się w środę 25 września.