Siarka MOSiR Tarnobrzeg przegrywa 60:70 z Treflem Sopot

Grzegorz Lipiec
Dariusz Szczuciński, trener juniorów Siarki MOSiR Tarnobrzeg, mimo porażki swojego zespołu może być zadowolony z postawy chłopaków. Grzegorz Lipiec
W piątek w Dąbrowie Górniczej koszykarze juniorów U-20 Siarki Tarnobrzeg rozpoczęli ćwierćfinałowe zmagania mistrzostw Polski.

Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 60:70 (18:13, 18:19, 13:17, 11:21)

Siarka: Rycerz 13, Szlesiński 8, Krzemyk 3, Dzierzkowski 12, Karliński 13 - Celarek 8, Woźnik 2, Pawełek 1, Szymański.

Trefl: Ciesielski 3, Majewski 13, Szczepanik 8, M. Kolenda 13, Karwowski 2 - Grochowski 11, Ł. Kolenda 9, Putra 8, Dylicki 2, Grzesiowski 1, Jakubek, Jankowski.

W piątek w Dąbrowie Górniczej koszykarze juniorów U-20 Siarki Tarnobrzeg rozpoczęli ćwierćfinałowe zmagania mistrzostw Polski. Podopieczni Dariusza Szczucińskiego pokazali prawdziwą wolę walki i mimo tego, że grali z przeciwnikiem o dużo lepszych warunkach fizycznych to na przerwę schodzili prowadząc 36:32. Po przerwie do głosu doszli faworyci. Sopocianie z każdą kolejną minutę zyskiwali przewagę i ostatecznie wygrali 70:60. W sobotę o godzinie 16.15 młodzi Siarkowcy zagrają z gospodarzem imprezy... MKS-em Dąbrowa Górnicza.