Siarka Tarnobrzeg przegrywała 0:2, a potem strzeliła 5 bramek

Tomasz Ryzner
Siarkowcy źle rozpoczęli mecz z AKS-em, ale z czasem pokazali niezłą skuteczność siarka tarnobrzeg.pl/facebook
W swoim przedostatnim, przedsezonowym meczu kontrolnym Siarka Tarnobrzeg pokonała 5-2 AKS 1947 Busko-Zdrój

Początek mecz należał do 11. drużyny 4 ligi świętokrzyskiej, która dość szybko strzeliła dwie bramki. Dzięki golowi zdobytemu przez zawodnika testowanego i Piotra Lisowskiego nasz trzecioligowiec zdążył wyrównać przed przerwą.

Po zmianie stron na placu pojawił się m.in. Szymon Feret. Nowy piłkarz Siarki najpierw miał udział przy trafieniu na 3-2 – trafił w słupek, a obrońca gości wybijał piłkę tak niefortunnie, że trafił do własnej siatki. W 77. minucie pan Szymon już osobiście trafił do siatki, stosując sprytną „podcinkę”. Wynik ładnym uderzeniem ustalił Piotr Cichocki.

Trener Dariusz Kantor przyglądał się trzem testowanym piłkarzom.

Siarka Tarnobrzeg - AKS Busko Zdrój 5:2 (2:2)

Bramki dla Siarki: testowany, Lisowski, samobójcza, Feret, Cichocki.

Siarka: Zoch - Bieniarz, testowany, Szymocha, Lisowski - Tyl, Lisowski, testowany - Prusiński, Zwolski, Krempa.
II połowa: Cymerys - Woś, Bierzało, Wicki, Sulkowski - testowany, Kaliniec, Feret - Cichocki, Krzysztofek, Orlik.