Siarka Tarnobrzeg wygrywa z Garbarnią Kraków. Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie!

/gli/
Dwa razy do bramki Garbarni Kraków trafił Jarosław Piątkowski, pomocnik Siarki Tarnobrzeg. Grzegorz Lipiec
Drugoligowi piłkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali 3:1 Garbarnię Kraków w środowym meczu rozgrywanym w ramach 19 kolejki spotkań.

Dla Siarki Tarnobrzeg bramki zdobywali: Jarosław Piątkowski (54 minuta, 64 minuta) oraz Marcin Truszkowski (30 minuta), a dla gospodarzy honorowe trafienie zaliczył w 65 minucie Łukasz Cichy. Jednym z bohaterów tarnobrzeżan był Kamil Beszczyński. Golkiper Siarki obronił w 12 minucie rzut karny wykonywany przez Mateusza Brozia.

Środowe zwycięstwo Siarki na Suchych Stawach było pierwszym za kadencji obecnego trenera tarnobrzeżan, Artura Kupca, a także pierwszym zwycięstwem w wyjazdowym meczu w tym sezonie.

Więcej o meczu przeczytają Państwo w czwartkowym "Echu Dnia".