Siarka Tarnobrzeg wygrywa z Karpatami Krosno. Zobacz jedyną bramkę meczu (relacja, zdjęcia, video)

Grzegorz Lipiec
Zwycięską bramkę dla Siarkowców w sobotnim meczu z Karpatami Krosno zdobył tuż na początku drugiej połowy spotkania Jacek Rożek (z piłką). Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu o mistrzostwo trzeciej ligi podkarpacko-lubelskiej piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 1:0 z Karpatami Krosno.

Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 1:0 (0:0)

Bramka: Jacek Rożek 49 min.

Siarka Tarnobrzeg: Ćwiczak - Jakubowski, Jakubiec, Beszczyński, Łuczakowski - Hynowski (Ż), Kuranty, Madeja - Rożek (Ż), Kwieciński (Ż) - Walat.

Zmiany: 69' Łukawski za Madeje, 78' Bażant za Rożka, 83' Mazurkiewicz za Walata, 90' Duda za Kwiecińskiego.

Karpaty Krosno: Korbecki - Śliwiński, Mazur, Łukaczyński, Włodarski - Meier (Ż), Fydrych, Zieliński (Ż), Radulj - Buczek (Ż), Szymański.

Zmiany: 62' Koncewicz (Ż) za Meiera, 62' Zima za Szymańskiego, 80' Jarząb za Zielińskiego.

Sędziował: Mariusz Śledź (Biała Podlaska). Widzów 150.

W meczu 15 kolejki trzeciej ligi podkarpacko-lubelskiej piłkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali na własnym boisku Karpaty Krosno 1:0. Autorem zwycięskiego trafienia został Jacek Rożek, który precyzyjnym strzałem głową, wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego Bartosza Madeji.

Spotkanie mogło zakończyć się pewniejszym zwycięstwem Siarkowców, ale idealnych okazji do strzelenia bramek nie wykorzystali: Tomasz Walat (61 minuta) oraz Piotr Mazurkiewicz, który zmarnował dwie sytuacje "sam na sam" w ciągu dwóch minut (87 minuta oraz 88 minuta spotkania).

Tym spotkaniem podopieczni Adama Mażysza zakończyli rundę jesienną i w trzecioligowej tabeli zajmują, jak na razie piąte miejsce z dorobkiem 28 punktów. Siarkowcy do prowadzącej w tabeli Wisły Puławy tracą trzy punkty.