Sport > Brąz dla Moniki Micał z Miejskiego Klubu Tenisowego Stalowa Wola

ARKA

Bardzo dobrze spisała się w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy zawodniczka Miejskiego Klubu Tenisowego Stalowa Wola, Monika Micał. Nasza tenisistka sięgnęła po dwa brązowe medale.

Micałówna w grze pojedynczej dotarła do półfinału, pokonując po drodze Martynę Majewską z Arki Gdynia 6:3, 6:2 i Ewę Szatkowską ze Startu Wisła Toruń 1:6, 6:3, 6:3. W walce o finał musiała dopiero uznać wyższość Katarzyny Kawy z Mofo Krynica Zdrój, z którą przegrała 2:6, 3:6. Mistrzynią Polski została Marta Leśniak z KKT Wrocław.

Drugi brąz tenisistka MKT Stalowa Wola wywalczyła w deblu z Magdaleną Wiechą z Okocimskiego Brzesko. W półfinale przegrały z Martą Jeż i Dominiką Kocwin, reprezentującymi Victorię Częstochowa, 1:6, 4:6. Mistrzostwo Polski w grze podwójnej wywalczyły Hanna Kapustka ze Startu Wisła Toruń i Marta Majewska ze Startu Wisła Toruń.