Stal Nowa Dęba lepsza od JKS Jarosław (zdjęcia)

/ARKA/
Tomasz Warzocha (w czerwonej koszulce) i jego koledzy ze Stali Nowa Dęba wygrali kolejny mecz, pokonali u siebie JKS Jarosław. Arkadiusz Kielar
Świetnie spisują się piłkarze Stali Nowa Dęba w czwartej lidze podkarpackiej. Podopieczni trenera Daniela Młynarczyka wygrali kolejny mecz, na własnym stadionie pokonali JKS Jarosław 2:0 (1:0).

Już w 8 minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Serafin, trafiając do siatki po akcji z Mateuszem Urbaniakiem. A wynik ustalił w 83 minucie z rzutu karnego Tomasz Warzocha, po faulu na Piotrze Marucie.

Niestety, gorzej powiodło się Sokołowi Nisko, który przegrał kolejny mecz, tym razem z Pogonią w Leżajsku 0:4. Kantor Turbia gra w niedzielę od godziny 17 z Żurawianką w Żurawicy.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.