Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 2:0

/ARKA/
Piłkarze Stali Stalowa Wola wywalczyli drugoligowe punkty z Legionovią Legionowo. Marcin Radzimowski
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola w sobotę na swoim stadionie wygrali dwoma bramkami z beniaminkiem, Legionovią Legionowo.

Podajemy najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.

- Jakub Bojas

10 minuta - po główce Fabianowskiego piłka odbija się od poprzeczki

32 minuta - gol dla Stali, 1:0! Prostopadłe podanie wykorzystuje Fabianowski, nie marnuje sytuacji sam na sam z bramkarzem Legionovii.

Druga polowa

Stal bez zmian w składzie,
w Legionovii za Janusińskiego wszedł Sołtys.

49 minuta Drugi gol dla Stali, 2:0! Dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał "Fabian", który z bliska wpakował piłkę do siatki.