Stal Stalowa Wola przegrała z ŁKS II Łódź 0:3 w czwartej kolejce 1.Ligi! Zdecydowała końcówka meczu. Zobacz zdjęcia

Stanisław Wróbel
W Łodzi wspierała drużynę Stali Stalowa Wola duża grupa kibiców. Więcej z trybun i z gry naszej drużyny na kolejnych zdjęciach. Krzysztof Szymczak
W meczu czwartej kolejki 2.ligi piłki nożnej ŁKS II Łódź pokonał Stal Stalowa Wola 3:0. Do przerwy było 0:0.Nasz zespół nadal pozostaje więc bez zwycięstwa w tym sezonie.

ŁKS II Łódź - Stal Stalowa Wola 3:0(0:0)

Bramki: 1:0 Okhronchuk 69, 2:0 Koprowski 85 - z rzutu karnego, 3:0 Kościuk 90+3

ŁKS II: Kucharski - Bąkowicz ż, Ślęzak, Koprowski, Tutyskinas, Glapka (81 Lipień), Pawłowski (61 Kamon), Okhronchuk, Goncalves (81 Kościuk), Ibe-Torti (61 Zając), Janczukowicz (46 Balongo).

Stal: Smyłek - Kowalski, Rogala, Oko (53 Banach), Seweryn, Maluga, Pioterczak, Soszyński (73 Iwao), Kościelniak (63 Górski), Imiela (63 Mydlarz), Chełmecki.

Mecz odbył się na stadionie imienia Władysława Króla na którym swoje pojedynki rozgrywa też pierwsza drużyna.

Nasz zespół świetne radził sobie w tym meczu do...70 minuty. Niestety wtedy gospodarze wyszli na prowadzenie. Bramkę dla rezerw ŁKS strzelił Vladyslav Okhronchuk.

Pięć minut przed końcem meczu faulowany w polu karnym był Okhronchuk, a jedenastkę wykorzystał Oskar Koprowski.

Wynik w trzeciej minucie doliczonego czasu gry na 3-0 ustalił Wiktor Kościuk.

Na początku meczu podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego mieli sporo okazji. Około 15 minuty sprzed pola karnego mocno uderzył Dominik Maluga - ładnie obronił golkiper rezerw ŁKS-u. Po chwili ponownie udanie interweniował przy dobitce Kacpra Chełmeckiego.

Około 30 minuty z kontrą poszedł Adam Imiela, wpadł w pole karne i uderzył na bramkę, minimalnie niecelnie. Do końca pierwszej połowy było jeszcze parę okazji ale nie udało się ich wykorzystać.

Po czterech kolejka sezonu 2023/24 w 2.lidze Stal Stalowa Wola wciąż jest bez zwycięstwa.

W Łodzi nasz zespół dopingowała spora grupa kibiców. Zobaczcie zdjęcia z gry i trybun