Stal Stalowa Wola przegrywa w Piotrkowie Trybunalski

/ARKA/
Piłkarze "Stalówki" (z piłką Łukasz Stręciwilk) przegrywają na wyjeździe z Concordią 1:2. Fot. Marcin Radzimowski
W meczu pierwszej rundy Pucharu Polski nasz drugoligowy zespół przegrywa na wyjeździe z trzecioligową Concordią 1:2.

Mecz rozpoczął się o godzinie 16.

W 18 minucie spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Marcin Juszkiewicz, po indywidualnej akcji uderzając celnie po długim rogu.

W 23 minucie na 2:0 dla Concordii podwyższył Nigeryjczyk Ajibola Oshikoya , po zamieszaniu podbramkowym kierując piłkę do siatki głową. Wcześniej jeden z zawodników gospodarzy trafił w poprzeczkę.

W 32 minucie kontaktowego gola zdobył dla Stali Łukasz Stręciwilk. Po błędzie jednego z obrońców z Piotrkowa Trybunalskiego przejął piłkę i strzałem z pola karnego pokonał bramkarza rywali. Po tym golu stalowowolanie osiągnęli dużą przewagę na boisku.

O kolejnych zmianach wyniku będziemy informować na bieżąco na WWW.ECHODNIA.EU.