Stal Stalowa Wola rozgromiła Koronę 3:0 (wideo, zdjęcia)

/ARKA/
Stal Stalowa Wola rozegrała przeciwko Koronie Kielce bardzo dobry mecz..
Stal Stalowa Wola rozegrała przeciwko Koronie Kielce bardzo dobry mecz.. M. Radzimowski
Piłkarze Stali Stalowa Wola nie dali żadnych szans aspirującej do awansu do ekstraklasy Koronie Kielce. Na własnym boisku rozgromili ją 3:0

ZOBACZ ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

Faworytem meczu byli goście, ale w Stalowej Woli zawiedli na całej linii. Zdruzgotany trener Korony, Włodzimierz Gąsior, przepraszał kibiców swojego zespołu za fatalną postawę zespołu, przyznał też, że sam popełnił błędy w ustawieniu drużyny. Za to gospodarze długo fetowali zwycięstwo ze swoimi kibicami, ich wygrana była w pełni zasłużona. "Stalówka" była bardziej zdeterminowana i skuteczniejsza, a gole dla wygranych strzelili: Kamil Karcz w 28 minucie, Krystian Lebioda w 53 minucie i Konrad Cebula w 56 minucie.

Stal Stalowa Wola - Korona Kielce 3:0 (1:0), Karcz 28, Lebioda 53, Cebula 56.
Stal: Wietecha - Wieprzęć, Treściński, Maciorowski, Lebioda - Karcz (89 Paknys), Uwakwe, Trela, Cebula (80 Salami), Szwajdych - Kmiecik (68 Wasilewski).
Korona: Cierzniak - Bednarek, Nawotczyński, Markiewicz, Szyndrowski (46 Kuzera) - Kiełb, Zganiacz (65 Popławski), Edi, Sobolewski - Gawęcki, Konon (46 Cichos).
Żółte kartki: Karcz, Cebula, Wasilewski (Stal), Szyndrowski, Zganiacz (Korona). Sędziował: Erwin Paterek z Lublina. Widzów 3 500.

Wkrótce galeria zdjęć i fim z meczu Stal-Korona. Szeroka relacja w poniedziałkowym "Echu Dnia".