Zamknij

Echo Dnia

Stalowa Wola będzie miała zielone przystanki? Zobacz ciekawe projekty [WIZUALIZACJE]

Zielone przystanki autobusowe będą już wkrótce przy ulicach Stalowej Woli? Prezydent Lucjusz Nadbereżny ma takie plany, czym pochwalił się na Facebooku."Wzorując

Facebook Lucjusz Nadbereżny

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/9] Następne

Stalowa Wola będzie miała zielone przystanki? Zobacz ciekawe projekty [WIZUALIZACJE]

Zielone przystanki autobusowe będą już wkrótce przy ulicach Stalowej Woli? Prezydent Lucjusz Nadbereżny ma takie plany, czym pochwalił się na Facebooku.

"Wzorując się na najbardziej innowacyjnych miastach Europy chcemy stworzyć zielone przystanki na ulicach Stalowej Woli. Który projekt wybrać - „SW” czy „tryby”? Proszę o Państwa opinie, który projekt zielonych przystanków bardziej się podoba i lepiej pasuje do klimatu naszego miasta? Projektanci przygotowali dwie wersje do wyboru z motywami odwołującymi się bezpośrednio do symboliki Stalowej Woli. Pierwszy projekt ma motyw pierwszych liter nazwy naszego miasta SW, które powstają z zielonych pnączy tworząc ciekawy efekt w przestrzeni. Drugi projekt wypełniony jest motywem trybów nawiązujących do herbu miasta oraz naszego przemysłowego DNA. Całość bryły przystanków wraz z dachem wypełniona jest specjalnie zaprojektowaną zielenią. Docelowy projekt ma wyróżniać nasze przystanki spośród pospolitych wiat przystankowych. Realizacja zielonych przystanków w Stalowej Woli zostanie sfinansowana ze środków norweskich. Dziękuję za wszystkie opinie na temat zielonych przystanków w naszym mieście." - napisał prezydent Stalowej Woli, Lucjusz Nadbereżny, dołączając zdjęcia.

>>> ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH <<<

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy