"Stalówka" wygrywa ze Świtem, Siarka pokonana w Siedlcach

/ram/
W Siedlcach piłkarze tarnobrzeskiej Siarki (żółto-czarne stroje) przegrali 1:3 i po zwycięstwie Wigier Suwałki szansa Siarki na awans do I ligi jest coraz mniejsza. Grzegorz Lipiec
W zakończonych kilka minut temu spotkaniach II ligi piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg przegrała w Siedlcach z Pogonią 1:3 (1:0).

Jedynego gola dla Siarki strzelił w 6 minucie meczu Michał Figiel, dla gospodarzy gole zdobyli Cezary Demianiuk w 60 minucie, Krystian Wójcik z rzutu karnego w 85 minucie i ponownie Cezary Demianiuk w 90 minucie spotkania.

Z kolei w zakończonym kolejnym meczu II ligi w Nowym Dworze Mazowieckim miejscowy Świt przegrał ze Stalą Stalowa Wola 0:2 (0:0) a gole dla "Stalówki" zdobyli Mateusz Kantor w 57 i Michał Czarny w 69 minucie spotkania.