Strażacy z Tarnobrzega nie mieli sobie równych w pływackich zawodach

Marcin Radzimowski
Reprezentacja Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu zajęła drużynowo pierwsze miejsce podczas VI Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w pływaniu.

Zawody rozegrano na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli a strażacy udowodnili, że potrafią znakomicie pływać wpław a nie tylko łodziami i pontonami...

Zwycięska drużyna Komendy Miejskiej Państwowej Strazy Pożarnej w Tarnobrzegu wystąpiła w składzie: kapitan Sylwester Szewc, aspirant sztabowy Łukasz Kuraś, młodszy aspirant Łukasz Zioło, starszy sekcyjny Maciej Witkowski, sekcyjny Adrian Marszałek oraz strażak Zbigniew Stępień. Podczas pływackich mistrzostw tarnobrzescy strażacy zdobyli łącznie siedem medali indywidualnych oraz dwa drużynowo.

Na listę medalistów wpisał sie tradycyjnie Sylwester Szewc, zdobywając pierwsze miejsce na 50 metrów stylem dowolnym Masters oraz wygrywając wyścig na 50 metrów stylem grzbietowym Masters. Łukasz Kuraś był drugi na 50 metrów stylem grzbietowym i trzeci na 50 metrów w stylu dowolnym, Łukasz Zioło był drugi na 50 metrów sylem grzbietowym Masters, natomiast Adrian Marszałek wygrał wyścig na 50 metrów stylem klasycznym i 100 metrów stylem zmiennym. Tarnobrzeska sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym zajęła również pierwsze miejsce.

Źródło:vivi24