Sukces dziewcząt w kimonach z Tarnobrzega

(PISZ)
Archiwum prywatne
Dwa medale zdobyły zawodniczki Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate w zawodach Pucharu Polski, które rozegrane zostały we Wrocławiu.

Na czterech matach rywalizowało 485 zawodników z 93 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Tarnobrzeski Klub Kyokushin karate reprezentowały: juniorka Maria Taras, która po wygraniu czterech walk zajęła pierwsze miejsce oraz młodziczka Emilia Motyka, która po pokonaniu dwóch zawodniczek stanęła na trzecim miejscu podium.

Opiekunem naszych zawodniczek i sędzią był Shihan Ryszard Kiper, posiadacz stopnia wtajemniczenia karate 5 Dan.

Finansowe wsparcie całorocznych przygotowań i startów zawodników Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Urząd Miasta Tarnobrzeg.