Sukces pływaków ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu

PISZ
Dzieci z SP 3 Tarnobrzeg odniosły sukces w Krośnie
Dzieci z SP 3 Tarnobrzeg odniosły sukces w Krośnie Archiwum szkolne
W Krośnie odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym oraz indywidualnym.

Do finału awansowało po 12 najlepszych sztafet oraz po 12 zawodników w każdym z czterech stylów indywidualnie, w tym SP3 i jej pływacy.

W sztafecie 8x25 metrów stylem dowolnym dziewcząt SP 3 zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal. Sztafeta popłynęła w składzie: Kamila Skwara, Agata Gładysz, Zuzanna Błażejczak, Amelia Ślęczka, Zuzanna Garbacz, Anna Jaworek, Jagoda Groszek, Alicja Szymańska.

Taką samą lokatę "Trójka" zdobyła także w sztafetach chłopców: Szymon Skulski, Wojciech Bieniarz, Mikołaj Zych, Kacper Zbyradowski, Szymon Brzozowski, Piotr Szczepan, Tomasz Wdowiak, Mateusz Płaneta, Dominik Szczepan.
Indywidualnie na podium stawali (dziewczęta): 50 m stylem dowolnym - pierwsze miejsce: Kamila Skwara; 50 m stylem motylkowym trzecie miejsce: Agata Gładysz. Wśród chłopców miejsca na podium wywalczyli indywidualnie: 50 m stylem grzbietowym - pierwsze miejsce: Mikołaj Zych; 50 m stylem motylkowym: drugie miejsce: Szymon Skulski; 50 m stylem dowolnym - trzecie miejsce Wojciech Bieniarz.