Świetne wyniki Delfina Tarnobrzeg na zawodach w Dębicy

DW
Delfin Tarnobrzeg
14 medali wywalczyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Tarnobrzeg na Letnich Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego w pływaniu na basenie 50 metrowym w Dębicy.

W zawodach brało udział 210 zawodników i zawodniczek z 25 klubów.

Klub Delfin reprezentowała 16 osobowa ekipa w składzie: Kamila Skwara, Agata Skwara, Maciej Guściora, Mateusz Szklarz, Szymon Skulski, Jakub Kalita, Piotr Szczepan, Szymon Brzozowski, Dawid Moskot, Roksana Knap, Adam Chmielowski, Natalia Rzeszowiak, Aleksandra Jochaniak, Oliwia Wójcikowska, Łucja Zych, Bartłomiej Bzdyra.

Zawody te były najważniejszą imprezą pływacką okręgu Podkarpackiego.

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika 14-latków zajął Szymon Skulski.

Szymon Skulski wywalczył: złoty medal na dystansie 50 metrów stylem dowolnym; srebrny medal na dystansie 100 m stylem dowolnym; srebrny medal na dystansie 50 m stylem motylkowym; srebrny medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym; brązowy medal na dystansie 200 m stylem dowolnym.

Maciej Guściora zdobył: złoty medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym; złoty medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym; srebrny medal na dystansie 200 m stylem grzbietowym.

Natalia Rzeszowiak zdobyła brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym.

Łucja Zych zdobyła: srebrny medal na 50 m stylem grzbietowym; srebrny medal na 100 m stylem grzbietowym.

Oliwia Wójcikowska zdobyła: złoty medal na dystansie 200 m stylem klasycznym; brązowy medal na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Agata Gładysz zdobyła: brązowy medal na dystansie 100 m stylem motylkowym.

Wszystkim tarnobrzeskim pływakom należą się ogromne brawa za osiągnięte wyniki i medale oraz za poprawienie własnych rekordów życiowych oraz śrubowanie kolejnych.