Szokujący finał meczu. Wyniki grupy 6 piłkarskiej stalowowolskiej klasy A

/PISZ/
W Kotowej Woli gospodarze (grający w  koszulki w pasy) pokonali Kolejarza Knapy.
W Kotowej Woli gospodarze (grający w koszulki w pasy) pokonali Kolejarza Knapy. Marcin Radzimowski
Piłka nożna to piękny sport, pełen dramatów i radości. Przekonali się o tym piłkarze Radosanu Radomyśl nad Sanem i Jagiełło Pilchów, którzy zmierzyli się ze sobą w sobotnie południe. Finał meczu był nieprawdopodobny!

Radosan Radomyśl - Jagiełło Pilchów 3:3 (0:0).
Story 49, Gąsiorowski 57, 62 - Chamera 78, 90+2, M. Krawiec 85.
Radosan: Chmura - Story, Muszyński, K. Maciurzyński - Zięba (65 Sienkiewicz), Szeliga (35 Wałek), Szelest, Gąsiorowski, M. Maciurzyński - Jędrzejewski (73 Kiernicki), Kamiński (50 Koc).
Jagiełło: Powęska - Wojciechowski, T. Brzeziński, S. Krawiec (60 J. Krawiec) - Kuraś (46 Fietko), Kawęcki, M. Krawiec, P. Brzeziński, Chamera - Sojecki, Ł. Brzeziński.

Czerwona kartka: Wojciechowski (R., 60 min uderzenie przeciwnika). Żółte: Sienkiewicz (R), T. Brzeziński, J. Krawiec (J). Sędziowała: Katarzyna Grabowska ze Stalowej Woli. Widzów 100.
Przebieg meczu był nieprawdopodobny. Po pierwszej bezbramkowej połowie gospodarze natarli i w ciągi 17 minut strzelili trzy gole. Na dodatek od 60 minuty miejscowi grali z przewagą jednego zawodnika, bowiem Wojciechowski, za uderzenie rywala "wyleciał" z boiska. Na 12 minut przed zakończeniem spotaknia Radosan prowadził 3:0, ale goście się tym nie podłamali i w doliczonym czasie gry zdołali wyrównać! Co więcej, gdyby nie dobra postawa Chmury w bramce Radosanu, miejscowi przegraliby to spotkanie. Na uwagę zasługuje też bardzo dobra praca sędziny tego spotkania Katarzyny Grzybowskiej.

Sanna Zaklików - Jeziorak Chwałowice 2:1 (1:1).
Wielowieś Tarnobrzeg - Wisan Skopanie 2:5 (1:1).
Truck Kotowa Wola - Kolejarz Knapy 2:1 (1:1).
Łęg Kopcie - Sokół Sokolniki 2:2 (2:1).
Ceramika Hadykówka - LZS Jadachy 0:2 (0:0).
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg - Unia Skowierzyn 2:1 (1:0).
LZS Tarnowska Wola - Czarni Lipa 4:0 (0:0).

1. Wisan 19 48 61:18