Tarnobrzescy pływacy stawali 23 razy na podium!

/PISZ/
Tarnobrzescy mastersi stawali aż 23 razy na podium!
Tarnobrzescy mastersi stawali aż 23 razy na podium! Archiwum klubowe
Rewelacyjnie spisali się pływacy Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Tarnobrzeg w rozegranych w Stalowej Woli zawodach Pucharu Polski w pływaniu Masters.

Tarnobrzeżanie zdobyli aż 23 medale w tym 10 złotych, osiem srebrnych oraz pięć brązowych. W zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników z aż 37 klubów całego kraju. Mastersi to osoby, które ukończyły 25 rok życia, a w tarnobrzeskim klubie trenują pod okiem Krzysztofa Dydo.

- Zawody w Stalowej Woli stały na wysokim poziomie, a nasze panie i panowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Zdobycie aż 23 medali jest najlepszym wykładnikiem postawy naszych sportowców - powiedział nam trenerka pływania w tarnobrzeskim Delfinie.

Tarnobrzescy Mastersi, którzy w zawodach Pucharu Polski zajęli w klasyfikacji drużynowej szóste miejsce startowali w Stalowej Woli w składzie: Monika Maciąg, Agata Meskuła, Angelika Rozmus Rozmus, Renata Osmala, Piotr Zawół, Albert Szwajkowski, Krzysztof Ślęczka oraz Artur Szklarz.