Tarnobrzeżanin triumfatorem w VI Integracyjnym Biegu Klimontowskim

Redakcja
Michał Wojciechowski z Witaru Tarnobrzeg (numer 88) zwyciężył w Biegu Integracyjnym, który rozegrany został w Klimontowie. Marcin Radzimowski
Michał Wojciechowski z Klubu Biegacza Witar Tarnobrzeg zajął pierwsze miejsce w VI Integracyjnym Biegu Klimontowskim, który rozegrany został w Klimontowie.

Rozegrano dwa biegi, pierwszy na dystansie 10 kilometrów, który wygrał Wojciechowski, pokonując ten dystans w czasie - 34.36,40 minuty, na 24 miejscu uplasował się Zenon Dziadura - 45.58,46, a 26 był Marian Urbaniak z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzycach - 46.42,78. Drugi bieg w Klimontowie rozegrano na dystansie 21 kilometrów, na 12 miejscu uplasował się w nim Wiesław Chamera z Solidarności Huty Stalowa Wola, który uzyskał czas - 1.28,44, 41. była Beata Biernat - 1.41,55, natomiast 53. Bogdan Kisiel - 1.49,45 (oboje Witar Tarnobrzeg).

Reprezentanci Klubu Biegacza Witar Tarnobrzeg Beata Biernat i Andrzej Tomczyk zajęli wspólnie 111 miejsce w VI Wysokogórskim Biegu imienia Druha Franciszka Marduły, który rozegrany został w Zakopanem. Trasa liczącego 22 kilometry biegu prowadziła z centrum Zakopanego na Nosal, Kuźnice, Myślenickie Turnie, Kasprowy Wierch, Halę Gąsienicową -Kuźnice do Kalatówek, gdzie usytuowana została meta. Tarnobrzeżanie uzyskali identyczny czas - 3.52,46 i zostali sklasyfikowani na 111 miejscu. W kategorii kobiet powyżej 35 lat Beata Biernat zajęła bardzo dobre drugie miejsce. /PISZ/