Trzy medale tarnobrzeskiego Harpagana na mistrzostwach województwa podkarpackiego

OPRAC.:
Damian Wiśniewski
archiwum klubu
Podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego U13, U14 w Stalowej Woli przedstawiciele Klubu Sportowego Harpagan Tarnobrzeg zdobyli trzy medale. Dwa "krążki" do domu przywiózł Jakub Durda, a jeden – Kamil Krząstek.

Dla Klubu Sportowego Harpagan Tarnobrzeg to były udane lekkoatletyczne Mistrzostwa Podkarpacia U13, U14. Jakub Durda zdobył srebrny medal w biegu na 100 metrów przez płotki i brąz w biegu na 300 metrów. Jeden medal wywalczył Kamil Krząstek (braz w biegu na 100 metrów przez płotki). Były także debiuty na zawodach takiej rangi. Bartosz Cybruch i Tamara Gruszczyńska byli najmłodsi w swoich startach, a to zaprocentuje w przyszłości.