Tylko jeden punkt piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. Kibice mocno zawiedzeni

/PISZ/
Po strzale Jakuba Kwiecińskiego piłakrze Siarki wygrywali ze Stalą Sanok 1:0, ale prowadzenia nie "dowieźli" do zakończenia spotkania. Marcin Radzimowski
W sobotnim meczu trzeciej ligi piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Stalą Sanok 1:1 (0:0). Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 60 min Jakub Kwieciński, wyrównał w 85 min Piotr Łuczka.

Tarnobrzeżanie byli w tym meczu, szczególnie w pierwszej jego połowie zespołem zdecydowanie lepszym, ale razili nieskutecznością. W 15 minucie Jacek Rożek będąc kilka metrów przed bramką sanoczan fatalnie spudłował. Goście oddali w tym meczu jeden strzał w światło bramki gospodarzy i przyniósł im on wyrównującego gola oraz cenny punkt. Najsłabszym aktorem meczu był arbiter z Lublina Radosław Wąsik, który popełnił mnóstwo błędów w obie strony, ale na szczęście nie wypaczył wyniku spotkania.