Ukraina - Anglia 0:4. Zobacz gole na WIDEO. EURO 2020 obszerny skrót meczu. 03-07-2021

DW
EURO 2020. Poznaliśmy czwórkę półfinalistów mistrzostw Europy
EURO 2020. Poznaliśmy czwórkę półfinalistów mistrzostw Europy East News
03. 07. 2021. Mecz Ukraina - Anglia 0:4. Zobacz gole i obszerny skrót meczu 1/4 finału EURO 2020 na wideo.

Ukraina - Anglia 0:4 (0:1)
Bramka:
Harry Kane 4, 50, Harry Maguie 47, Jordan Henderson 63.

Skrót meczu:

***

Anglicy i Ukraińcy jako ostatni zagrają o półfinał mistrzostw Europy. Ci pierwsi jak na razie przechodzą przez cały turniej suchą stopą, nie przegrali bowiem jeszcze ani jednego meczu i nie stracili ani jednego gola. W ćwierćfinale pokonali na Wembley w Londynie Niemców 2:0.

Ukraina ze swojej grupy wyszła z trzeciego miejsca, a w ćwierćfinale zagrała ze Szwecją. Po 120 minutach gry na tablicy wyników był rezultat 1:1, a pierwszej minucie doliczonego czasu gry do drugiej części dogrywki Ukraina zapewniła sobie wygraną i awans.

Czy z Anglią będzie w stanie znów zwyciężyć?