W meczu dwóch Sokołów lepszy ten Niska

/gli/
Piłkarze z Niska pokonali Sokoła Sokolniki.
Piłkarze z Niska pokonali Sokoła Sokolniki. Grzegorz Lipiec
Sokół Sokolniki mimo ambitnej postawy przegrał kolejny mecz o czwartoligowe punkty. Tym razem lepsi okazali się piłkarze Sokoła Nisko.

Sokół Nisko - Sokół Sokolniki 4:2 (3:1)

Bramki: 1:0 Kowal 7, 2:0 Serafin 15, 3:0 Serafin 37, 3:1 Miazga 43, 4:1 Wilk 57, 4:2 Miazga 62.

Drużyna Sokoła Sokolniki zagrała dobry mecz, ale niestety po raz kolejny musiała uznać wyższość rywali. Sokół Nisko był skuteczniejszy, a zawodnicy Artura Lebiody w pierwszej połowie wykorzystali wszystkie nadarzające się okazje podbramkowe. W kolejnych 45 minutach drużyna z Sokolniki poczynała sobie bardzo dobrze i strzeliła dwa gole zdobył Bartłomiej Miazga.