W Stalowej Woli rozgrywany był Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w tenisie

/ARKA/
Wiktoria Bryniak (z lewej) i Anna Tracz z Miejskiego Klubu Tenisowego Stalowa Wola zajęły w stalowowolskim turnieju trzecie miejsce w grze podwójnej. MKT Stalowa Wola
W hali tenisowej w Stalowej Woli rozgrywany był Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów. W czołówce znaleźli się także reprezentanci gospodarzy.

W grze pojedynczej dziewcząt w najlepszej ósemce w turnieju znalazły się dwie reprezentantki MKT Stalowa Wola, Wiktoria Bryniak i Anna Tracz. A najlepsza okazała się rozstawiona z numerem 1 Magdalena Świerczyńska z UKT Winner Kraków, pokonując w finale turniejową "czwórkę", Marcelinę Kotylak z Mery Warszawa 6:3, 6:4.

W grze podwójnej najlepsze były rozstawione z numerem 1 Aleksandra Starzyk z TKT Tarnów oraz Magdalena Świerczyńska, a stalowowolska para Wiktoria Bryniak i Anna Tracz zajęły trzecie miejsce.

W rywalizacji chłopców najlepszy był rozstawiony z numerem 1 Patryk Stokowski, tenisista Legii Warszawa, który w finale pokonał rozstawionego z "dwójką" swojego klubowego kolegę Sebastiana Sowę 6:1, 6:1. W półfinale późniejszy zwycięzca turnieju wygrał z Miłoszem Sroką z MKT Stalowa Wola 6:0, 6:3.

W deblu bezkonkurencyjna okazała się rozstawiona z numerem 2 para Sebastian Sowa oraz Jakub Wolnik (Fundacja Tenis Prószków), która w finale pokonała rozstawionych z numerem 1 Karola Tomańskiego (niezrzeszony) i Patryka Stokowskiego 6:2, 6:2.

W turnieju wystartowało 18 zawodniczek i 25 zawodników, w tym dziewięciu reprezentantów MKT Stalowa Wola.