Weteran z Tarnobrzega Janusz Malarz po raz kolejny zadziwia

Piotr Szpak
Doświadczony tenisista stołowy Integracyjnego Klubu Sportowego Jezioro Tarnobrzeg Janusz Malarz w ostatnich tygodniach odniósł kolejne sukcesy w zawodach ogólnopolskich.

Tarnobrzeżanin zwyciężył w Rzeszowie w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia, natomiast w IX Grand Prix Polski weteranów w Radomiu zdobył brązowy medal.

Ostatnio uczestniczył w Mistrzostwach Polski Weteranów w Wałbrzychu gdzie wywalczył wicemistrzostwo Polski w turnieju deblowym w parze z Henrykiem Glurą z Bydgoszczy, natomiast w turnieju indywidualnym został sklasyfikowany na miejscach 5-6.

Podczas mistrzostw w Wałbrzychu podsumowano również klasyfikację generalną Grand Prix Polski weteranów i Janusz Malarz w sezonie 2015/2016 w kategorii wiekowej 75-79 lat zajął drugie miejsce.