Wielkie otwarcie Decathlonu w VIVO! Stalowa Wola -...

  Wielkie otwarcie Decathlonu w VIVO! Stalowa Wola - wydarzeniu towarzyszyć będą sobotnie zmagania sportowe (zdjęcia)

  Oprac. Marcin Radzimowski

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wielkie otwarcie Decathlonu w VIVO! Stalowa Wola - wydarzeniu towarzyszyć będą sobotnie zmagania sportowe (zdjęcia)
  1/6
  przejdź do galerii

  ©Decathlon

  Na mapie VIVO! Stalowa Wola pojawił się w czwartek nowy punkt – Decathlon. Salon, w swojej bogatej ofercie, posiada profesjonalny sprzęt sportowy przeznaczony do uprawiania wielu różnorodnych dyscyplin.
  Misją popularnej marki jest umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Z okazji otwarcia salon Decathlon przygotował dla swoich klientów wyjątkowy Duathlon, który będzie łączył dwie dyscypliny: jazdę na rowerze oraz bieg.

  W VIVO! Stalowa Wola pojawiło się wyjątkowe miejsce – sportowy salon Decathlon o powierzchni ponad 1600 metrów kwadratowych. Marka oferuje miłośnikom aktywności fizycznej szeroką gamę najwyższej jakości produktów sportowych, które tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania.
  - Tym, co szczególnie wyróżnia sklepy Decathlon jest możliwość testowania produktów na miejscu, dzięki czemu każda wizyta w salonie przeradza się w niezapomnianą sportową przygodę - przekonują przedstawiciele firmy.

  W związku z otwarciem swojego salonu w VIVO! Stalowa Wola, Decathlon przygotował moc atrakcji dla swoich klientów. W sobotę, 16 marca w godzinach 8 - 12 odbędzie się Duathlon, czyli połączenie dwóch wymagających dyscyplin: jazdy na rowerze oraz biegu. Uczestnicy zawodów przebiegną 5 kilometrów, pokonają trasę rowerem na dystansie 15 kilometrów, a zmagania zakończą biegiem na 3 kilometry. Rywalizacja odbędzie się na terenie centrum handlowego oraz Błoni Nadsańskich, a w imprezie weźmie udział około 100 zawodników.

  Decathlon ma obecnie blisko 50 sklepów w Polsce, ponad 300 we Francji, ponad 180 w Chinach, a także od kilku do ponad stu w wielu innych krajach, między innymi w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rumunii, na Węgrzech.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy  10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesu  Wille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkają  Te kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz ranking  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?


  ZOBACZ TAKŻE: Flesz. Regionalny Puchar Polski, Król Twittera w V lidze, Odra bardziej hiszpańska

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo