Wyniki stalowowolskiej piłkarskiej klasy okręgowej (video, zdjęcia)

Piotr Szpak
W Grębowie piłkarze Słowianina (w zielonych koszulkach) pokonali rywali z tarnobrzeskiego Sobowa 1:0. Marcin Radzimowski
Nieprzyjemne wydarzenia rozegrały się w drugiej połowie meczu LZS Ździary z Sanem Wrzawy. Po jednym ze starć poważnej kontuzji doznał bramkarz Sanu Krzysztof Łukawski, który z podejrzeniem złamania nóg i wstrząsu mózgu odwieziony został do szpitala.

Przerwa w meczu trwała ponad pół godziny, a gra została wznowiona po zabraniu bramkarza przez pogotowie ratunkowe. Warunki atmosferyczne i zapadające ciemności spowodowały, że w 82 minucie arbiter zmuszony był do przerwania spotkania.

Słowianin Grębów - Iskra Sobów Tarnobrzeg 1:0 (0:0).
Kempus Kępie Zaleszańskie - Olimpia Pysznica 1:5 (0:2).
Strzelec Dąbrowica - Tłoki Gorzyce 3:4 (0:2).
KP Zarzecze - Kantor Turbia 0:4 (0:2).
Rotunda Krzeszów - Korona Majdan Królewski 1:3 (1:2).
Bukowa Jastkowice - Strażak Przyszów 1:1 (1:1).
San Kłyżów - KS Podwolina 3:1 (1:0).
Sokół Kamień - Mokrzyszów Tarnobrzeg 0:0.
LZS Ździary - San Wrzawy - przerwany w 82 min przy stanie 1:0.