Wysoka wygrana piłkarzy Orła Rudnik

/ARKA/
W Przędzelu piłkarze miejscowej Polonii wysoko przegrali z Orłem Rudnik.
W Przędzelu piłkarze miejscowej Polonii wysoko przegrali z Orłem Rudnik. Marcin Radzimowski
Lider grupy 5 stalowowolskiej klasy A ograł inny czołowy zespół, Polonię w Przędzelu aż 5:0.

Polonia Przędzel - Orzeł Rudnik 0:5 (0:1), Kania 2, Skoczylas, Jaśkowski, Wala.
- Zagraliśmy mądre spotkanie, po wcześniejszej porażce z Wolą Zarczycką i remisie z Harasiukami zespół wyciągnął wnioski - mówi Jacek Gil, kierownik Orła.

Janusz Juśko, prezes Polonii Przędzel: - Do przerwy nasz mecz z Orłem był wyrównany, ale w drugiej połowie worek z bramkami dla gości rozwiązał się. Orzeł jest bliski awansu, ale według mnie jeżeli trafi do klasy okręgowej, to będzie się musiał wzmocnić. My mamy wąskie rezerwy i zupełnie inny budżet niż klub z Rudnika.

W innych meczach: Jutrzenka Kopki - KS Jarocin 3:4, KS Sarzyna - Sparta Jeżowe 1:2, Czarni Sójkowa - Staromieszczanka Stare Miasto 4:0, Francesco Jelna - LZS Rzeczyca Długa 0:1, Ceramika Harasiuki - Azalia Wola Zarczycka 5:2, LKS Brzyska Wola - Azalia Brzóza Królewska 1:0, ŁKS Łowisko - Advit Łętownia 0:0.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.