Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

XIII Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie Przedszkolaków w Nisku. Zobacz zdjęcia

Zdzisław Surowaniec
Zdzisław Surowaniec
Wszystkie placówki przygotowały i zaprezentowały na scenie piosenkę, której tekst nawiązywał do hasła „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy”
Wszystkie placówki przygotowały i zaprezentowały na scenie piosenkę, której tekst nawiązywał do hasła „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy” NCK Sokół
W Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” odbył się XIII Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie Przedszkolaków pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nisko oraz Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Nisku.

Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie Przedszkolaków

Tegoroczny Przegląd odbył się pod hasłem „Zdrowo jemy, zdrowa żyjemy”. Organizatorem było Przedszkole numer 1 w Nisku – Przedszkole Promujące Zdrowie, a współorganizatorem - Niżańskie Centrum Kultury „Sokół”.

Główne cele przeglądu to: promowanie prawidłowych postaw wobec zdrowia, zachęcanie dzieci do zdrowego stylu życia oraz promowanie uzdolnień muzycznych. W przeglądzie wzięło udział 14 placówek z terenu powiatu niżańskiego i Stalowej Woli: Przedszkole Nr 1 w Nisku, Przedszkole Nr 2 w Nisku, Przedszkole Nr 3 w Nisku, Przedszkole Nr 4 w Nisku Przedszkole Miejskie w Rudniku , Przedszkole w Nowosielcu, Niepubliczne Przedszkole „Dom Misia” z ul. Sandomierskiej 20a, Niepubliczne Przedszkole „Dom Misia” z ul. Fryderyka Chopina, Niepubliczne Przedszkole „Dom Misia” z ul. Sandomierskiej 61, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nisku, Przedszkole w Zarzeczu Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bystrym, Przedszkole Nr 15 w Stalowej Woli, Przedszkole Gminne w Krzeszowie.

Muzyka, śpiew i taniec

Wszystkie placówki przygotowały i zaprezentowały na scenie piosenkę, której tekst nawiązywał do hasła „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy”.  Po raz kolejny sala widowiskowa w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” rozbrzmiewała muzyką, śpiewem i tańcem. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała program artystyczny przygotowany przez małych artystów z Przedszkola nr 1 w Nisku. Na zakończenie każdy zespół został uhonorowany dyplomami oraz upominkami mającymi na celu zmotywowanie do prowadzenia zdrowego stylu życia.

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie